Skip to content

Wim Jansen – Meesterbrein

Na de unieke special (nog steeds te koop, klik hier) over Wim Jansen, uitgebracht door De Feijenoorder verschijnt er nu eind oktober een boek over de carrière van Wim Jansen geschreven door Yoeri van den Busken.

Speciale actie voor onze leden
Speciaal voor onze leden is er een kortingscode beschikbaar waarmee je 5 euro korting ontvangt op de luxe versie (niet verkrijgbaar in de winkel) en betaal je geen verzendkosten. Klik hier om het boek direct te bestellen, de kortingscode is per nieuwsbrief verstuurd naar leden. Geen kortingscode ontvangen? Stuur dan een e-mail naar [email protected]

Boek Wim Jansen Meesterbrein
Mister Feyenoord doorbreekt nu het stilzwijgen. In Meesterbrein – dat ter gelegenheid van zijn 75e verjaardag verschijnt – gaan zijn levensverhaal en unieke visie hand in hand. Een levensverhaal dat door vele voetbalhoogtepunten zonder meer imposant genoemd mag worden en een visie die vandaag de dag nog vele trainers en clubs weet te inspireren en bijkans onnavolgbaar blijkt.

Daarnaast komen Jan Boskamp, Rinus Israël, Peter Bosz, Robin van Persie, Alfred Schreuder, Sjaak Troost, Henrik Larsson, Celtic-icoon Murdo MacLeod en protegé Glenn van der Kraan uitgebreid aan het woord. Zij karakteriseren de voetballer die met totaalvoetbal de wereld veroverde en de trainer met de ogen die zagen wat anderen niet konden zien.

Feyenoord en Celtic zijn de clubs waar Wim Jansen diepe indruk heeft gemaakt. Feyenoord als speler, trainer en technisch adviseur, Celtic waar hij zich in slechts tien maanden als technisch manager onsterfelijk wist te maken. Een waar voetbalboek en een fraai eerbetoon aan de iconische ‘Mister Feyenoord’

‘Wat hem zo uniek maakt, is dat hij anders kijkt dan de meeste mensen. Het is net alsof hij sensoren in zijn hoofd heeft die alles scannen’           

     –          Robin van Persie

Sinds 1986 volgt Yoeri van den Busken (1969) het topvoetbal op de voet. Dit deed hij voor De Telegraaf, Voetbal International en FourFourTwo. Meesterbrein is zijn 21e boek.