Skip to content

Vacatures De Feijenoorder

De Feijenoorder is op zoek naar twee nieuwe krachten! Op dit moment bestaat ons team uit twee fulltime medewerkers op ons kantoor in De Kuip. Omdat de werkzaamheden van de vereniging groeien en wij graag met de volle 100% ons willen inzetten voor iedere Feijenoorder komen onderstaande vacatures vanaf nu beschikbaar. Ben of ken jij iemand die geschikt is voor onderstaande functies, neem dan contact met ons op via [email protected].

Vacature: Medewerker marketing en social media | 40 uur

Draai je je hand niet om voor het maken en plaatsen van content voor alle communicatiemiddelen van de vereniging? Als Medewerker Marketing en social media begrijp jij dat we moeten laten zien, horen en beleven wat de vereniging doet en beweegt. Onze leden, Feyenoordsupporters, willen wij constant informeren. Een strakke website, een goedlopende webshop en drukke social media kanalen vormen daarvan een belangrijk uitgangspunt. Jij gaat die kanalen naar een hoger niveau brengen, initieert campagnes en onderneemt activiteiten om die resultaten te behalen waaronder ook ledenwerving en ledenbehoud.

Je bent verder actief met de begeleiding van de verdere digitalisering/automatisering van de vereniging. Samen met de huidige collega’s op kantoor maak je in je eerste maanden een marketingcommunicatieplan voor de korte en lange termijn. Het verzenden van nieuwsbrieven, plaatsen van social mediaberichten (op al onze kanalen) of ontwikkelen van andere manieren om met (potentiële) leden in contact te komen is voor jou vanzelfsprekend als Medewerker Marketing en social media.

De Feijenoorder is een kleine organisatie met korte lijnen. We werken voor en namens supporters en willen het beste voor Feyenoord. Uiteraard heb je affiniteit met Feyenoord en ben je Feyenoorder in hart en nieren. Op het kantoor van de vereniging, naast stadion De Kuip, werken naast jou nog 2 collega’s. Een klein, leuk team waarin teamwerk en zelfstandig werken hand in hand gaan. Je begrijpt je verantwoordelijkheden en pakt die met beide handen op.

Het mag duidelijk zijn: werken bij De Feijenoorder is allesbehalve een 9 tot 5 baan. We verwachten onder meer dat je op wedstrijddagen en bij evenementen aanwezig bent. Daarnaast komt het veel voor dat je onregelmatige werktijden hebt.

Wie ben je?

Je hebt een afgeronde Hbo-opleiding of een vergelijkbaar (aantoonbaar) werk- en denkniveau. Daarnaast weet je prioriteiten te stellen in je werkzaamheden en kun je je staande te houden op alle niveaus binnen het netwerk van De Feijenoorder. Verder;

 • Houd je van een uitdaging! Je ziet je opdracht niet puur als werk, maar ook als een missie. De uitdagingen waar we als vereniging voor staan spreken je aan en dagen je uit;
 • Moderne communicatiemiddelen en -mogelijkheden kennen geen geheimen voor je en je bent in staat ze in te zetten voor de vereniging op hoog niveau;
 • Communicatief sterk in woord en schrift. Je maakt en plaatst content op alle denkbare middelen en vertegenwoordigt de vereniging op professionele wijze in gesprekken met onze stakeholders.

Het motto van Feyenoord is ook jou van toepassing: Geen woorden, maar daden!

Wat bieden we:

 • Een kantoor naast stadion De Kuip;
 • Een marktconform salaris;
 • Ruimte voor initiatief en zelfontplooiing;
 • Je werkt voor en namens supporters en bent continu betrokken bij Feyenoord;
 • Goede secundaire voorwaarden waaronder veel vrije dagen en een aantal mooie Feyenoord extra’s.

Reageren en gesprek(ken).

Reageren op deze functie kan tot uiterlijk 25 juli. Stuur je motivatie en CV naar [email protected]. Ook bij vragen kan je ons mailen of bellen op 06-40751989. De eerste gesprekken vinden volgens verwachting plaats op dinsdag 2 augustus en donderdag 4 augustus.

– –

Vacature: Administratief medewerker | 24 uur

Ben jij de persoon die een gezond, groeiend ledenbestand onderhoudt en naar een nog hoger niveau brengt? Dagelijks onderhoud je het ledenbestand, beantwoord je e-mails en telefoontjes en zorg je voor de inkomende en uitgaande post.

Hiernaast zorg je dat de financiële administratie van de vereniging op orde is, de contracten zijn opgesteld en gearchiveerd en dat er maandelijks rapportages worden gemaakt. Buiten deze dagelijkse werkzaamheden draag jij zorg voor de overige administratie van de verenging waaronder de Europese reizen en evenementen.

De Feijenoorder is een kleine organisatie met korte lijnen. We werken voor en namens supporters en willen het beste voor Feyenoord. Uiteraard heb je affiniteit met Feyenoord en ben je Feyenoorder in hart en nieren. Op het kantoor van de vereniging, naast stadion De Kuip, werken naast jou nog 2 collega’s. Een klein, leuk team waarin teamwerk en zelfstandig werken hand in hand gaan. Je begrijpt je verantwoordelijkheden en pakt die met beide handen op.

Wie ben je?

Je hebt een afgeronde Mbo-opleiding of een vergelijkbaar (aantoonbaar) werk- en denkniveau. Daarnaast ben je:

 • Iemand die initiatief neemt om de vereniging groter te maken en die een groot verantwoordelijkheidsgevoel heeft;
 • Secuur, perfectionistisch en proactief in het uitvoeren van de werkzaamheden;
 • Iemand die gevoelige en vertrouwelijke informatie voor zichzelf kan houden;
 • En communicatief zéér vaardig is.

Wat bieden we:

 • Een kantoor naast stadion De Kuip;
 • Een marktconform salaris;
 • Ruimte voor initiatief en zelfontplooiing;
 • Je werkt voor en namens supporters en bent continu betrokken bij Feyenoord;
 • Goede secundaire voorwaarden waaronder veel vrije dagen en een aantal mooie Feyenoord extra’s.

Reageren en gesprek(ken).

Reageren op deze functie kan tot uiterlijk 25 juli 2022. Stuur je motivatie en CV naar [email protected]. Ook bij vragen kan je ons mailen of bellen op 06-40751989. De eerste gesprekken vinden volgens verwachting plaats op maandag 1 augustus en dinsdag 2 augustus.